Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid looduslike tooteid plastiktoodete asemel millega anname oma panuse ümbritseva elukeskonna säilimisele. Kõik meie tooted on looduslikud ja biolagunevad ning töötlemisel ei ole kasutatud kemikaale. Pakenditeks kasutame taaskasutatavaid looduslike materjale mis on sammuti biolagunevad.

 

Pilliroost Joogikõrred

Toodame ja turustame pilliroost joogikõrsi, mis on valmistatud kvaliteetsest Eesti pilliroost. Joogikõrred on töödeldud looduslikult ega ei ole kasutatud kemikaale, seetõttu saame pakkuda 100% looduslikku toodet. Oleme paindlikud ka eritellimustele nii suurte kui ka väikestele kogustele. Kõrred pakendame vastavalt sinu soovile ning graveerime kõrtele sinu soovitud logo või teksti. Suurepärane kingitus firmadele kui ka sõbrale.

 

 

Bambusest Joogikõrred

Joogikõrred on toodetud kvaliteetsest Bambusest, mis on töödeldud 100% looduslikult Eestis ja saavutatud parim kvaliteet. Kõrred pakendame vastavalt sinu soovile ning graveerime kõrtele sinu soovitud  logo või teksti. Ideaalne kingitus firmadele kui ka sõbrale.

 

Bambusest ja palmilehest söögitarbed

Bambusest ja palmilehest söögitarbed on ideaalseks asenduseks ühekordsetele söögitarvetele. Meie söögitarbed on töödeldud looduslikult Eestis ega sisalda kemikaale ning on 100% biolagunevad. Kahvlid, lusikad ja noad on valmistatud bambusest ning taldrikud ja kausid on valmistatud palmilehtedest.